Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NÁVRATY K TRADÍCIÁM A OSOBNOSTIAM

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne Vás pozýva 20. novembra 2021 o 9.00 h do ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne na štvrté podujatie v rámci cyklu STRETNUTIE S UMENÍM, tentokrát zamerané na tajomné posolstvá v krajinách maliara Rudolfa Mošku s lektormi Elou Porubänovou a Jozefom Švikruhom.
Fotogaléria
Názov podujatia
STRETNUTIE S UMENÍM

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
20.11.2021

Popis projektu


Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne Vás pozýva 20. novembra 2021 o 9.00 h do ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne na štvrté podujatie v rámci cyklu STRETNUTIE S UMENÍM, tentokrát zamerané na tajomné posolstvá v krajinách maliara Rudolfa Mošku s lektormi Elou Poruänovou a Jozefom Švikruhom.

Zámerom je nadobúdanie vedomostí, rozvíjanie umeleckých zručností a umelecko-odborný rast talentovaných jednotlivcov prostredníctvom poznávania a prezentácie tvorby osobností vizuálneho umenia pôsobiacich v Trenčianskom kraji, prostredníctvom cyklu prednášok a workshopov, kde účastníci, inšpirovaní tvorbou prezentovanej osobnosti umenia, pod vedením lektorov, vytvoria svoje dielo. Cieľom je poskytnúť priestor na konfrontáciu, rozvíjať súčasnú neprofesionálnu tvorbu v oblasti vizuálneho umenia a prezentovať ju širokej verejnosti.

Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
9 480,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €