Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2021

Krátky opis
Detský filmársky workshop Filmárik je určený pre žiakov Základnej školy. Naučia sa vyhotoviť svoj film - zostaviť scenár, zrežírovať, nafilmovať, spracovať v postprodukcii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmárik

Miesto konania / kraj
Staškov / Čadca

Termín konania
15.11.2021 - 16.11.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €