Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sandwritten

Krátky opis
Tvorivý rezindenčný pobyt v centre pre nový cirkus CIRQUEON. Pohybový výzkum zameraný na prácu s materiálom a objektmi pripravovaného predstavenia Sandwritten.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sandwritten - tvorivý pobyt

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
12.04.2021 - 25.04.2021

Popis projektu

Tvorivý rezindenčný pobyt v centre pre nový cirkus CIRQUEON. Pohybový výzkum zameraný na prácu s materiálom a objektmi pripravovaného predstavenia Sandwritten.

Sandwritten - nestálosť pravidielm, pominuteľnosť okamžiku, ktorý sa z našej pamäti ztráca rovnako, ako odkaz napísaný do piesku, rovnako, ako okamžik strávený na predstavení.

autorka a performerka: Lenka Švolíková

dramaturgická spolupráca: Ondřej Holba

pohybová spolupráca: Stéphanie N’Duhirahe

fotografie: Ondřej Holba

Názov prímateľa
Lenka Švolíková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €