Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Diera do sveta 2021

Krátky opis
Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý patria medzi najvýraznejšie mladé osobnosti slovenskej hudobnej scény. Ich debutový album Sleepin' With The Lights On bol ocenený v ankete Radio_Head Awards ako Debut roka 2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
LASH & GREY // koncert

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
19.11.2021

Popis projektu
Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý patria medzi najvýraznejšie mladé osobnosti slovenskej hudobnej scény. Ich debutový album Sleepin' With The Lights On bol ocenený v ankete Radio_Head Awards ako Debut roka 2020. Predskakovali pred svetoznámymi jazzovými umelcami, účinkovali na medzinárodných festivaloch Wiesen Jazz Festival, Paris Marathon Jazz V4, Jazz à Cours & à Jardins v Lyone a Viva musica! V septembri 2021 vydali svoj druhý album Blossoms Of Your World, na ktorom spolupracovali s viacerými poprednými svetovými hudobníkmi a na koncerte v Mikuláši predvedú práve nové skladby z tohto albumu.
Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
63 000,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €