Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. X. ročník

Krátky opis
Z obľúbených rozprávkových knižiek čítajú Adela Vinczeová, Zuzana Haasová, Diana Mašlejová, Robert Pospiš a predseda TTSK Jozef Viskupič. Sprievodné podujatie projektu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. X. ročník
Fotogaléria
Názov podujatia
ČÍTANIE JE SUPER!

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
16.04.2018

Popis projektu

pondelok 16.  apríla o 10.00 h

ČÍTANIE JE SUPER!

Z obľúbených rozprávkových knižiek čítajú Adela Vinczeová, Zuzana Haasová, Diana Mašlejová, Robert Pospiš a predseda TTSK Jozef Viskupič.

Sprievodné podujatie projektu Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. X. ročník

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
20 230,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €