Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

mirror_art - ôsma sezóna v Galérii Schemnitz

Krátky opis
Výstava Petra Decheťa a Romana Ďurčeka v rámci ôsmej sezóny - Mirror_art v Galérii Schemnitz v kurátorskej koncepcii Filipa Kruteka
Fotogaléria
Názov podujatia
Mocní

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
05.11.2021 - 05.12.2021

Popis projektu

Výstavný projekt MOCNÍ prezentuje aktuálnu tvorbu dvojice maliarov Petra Decheťa (*1979) a Romana Ďurčeka (*1990). Jeho idea je ukotvená vo výtvarnej reflexii vzájomného, niekedy dokonca intímneho vzťahu medzi predstaviteľmi moci (štátnej, cirkevnej, ale aj personálnej, či citovej) a zvyškom spoločnosti. 

Názov prímateľa
Združenie na podporu umenia - terra artis

Celkový rozpočet:
23 280,00 €

Výška podpory:
22 000,00 €