Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TELOHRA 2021

Krátky opis
Koncept TELOHRA začal vznikať v 2018 ako spoločná myšlienka členov oz mimoOs, vytvoriť komunitný a rozvíjajúci sa vzdelávací systém pravidelných tanečných hodín pre verejnosť. Cieľom je posunúť súčasný prístup k pohybu bližšie k verejnosti. Učiť sa hravo, kreatívne a efektívne, ako vedome pristupovať k svojmu telu a k pohybu. Taktiež posilniť v participantoch odvahu, a otvoreným prístupom lektorov dať možnosť duševne rásť a stimulovať individualitu ako aj socializáciu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Telohra deti / október

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
09.10.2021 - 10.10.2021

Popis projektu
Detské kurzy Telohry sa túto jeseň a zimu transformujú do 3 plných a kreatívnych víkendových workshopov na konkrétne témy. Každý víkend sa k nám pridá špeciálny hosť!
Začíname témou PRAVEK!
9. - 10. október
V časoch:
mladšia skupina (5. - 7r.)
9:00 - 10:30
staršia skupina (8. - 11r.)
11:00 - 13:00
Lektorky:
Anna Hurajtová / Katarína Palúchová
+ hosťka výtvarníčka Katarína Matejčíková
Prihlasovanie: telohramimoos@gmail.com 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Názov prímateľa
mimoOs

Celkový rozpočet:
7 013,00 €

Výška podpory:
6 360,00 €