Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zvýraznenie kvality umeleckého diela vhodným reprezentatívnym rámom

Krátky opis
Zemplínske múzeum v Michalovciach po štyroch rokoch otvára svoje brány pre verejnosť. Návštevníci sa môžu tešiť na veľkolepý program pod názvom „Príbeh kaštieľa pokračuje“.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné otvorenie Zemplínskeho múzea v Michalovciach

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
22.09.2019

Popis projektu

Počas celého popoludnia bude Zemplínske múzeum sprístupnené pre verejnosť. Po prvýkrát si návštevníci budú môcť pozrieť nové interaktívne expozície, historickú a umelecko-historickú, kde hlavným partnerom bol Fond na podporu umenia, ktorý z verejných zdrojov podporil viacero projektov múzea v procese vytvárania nových stálych expozícií, ktoré boli súčasťou komplexnej rekonštrukcie múzea.

Názov prímateľa
Zemplínske múzeum v Michalovciach

Celkový rozpočet:
7 400,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €