Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
Tvorivá dielňa zameraná na výrobu sviečok z včelieho vosku. Kde: KOS v Nitre lektorka PhDr. Romana Píteková Dipl. mt.l.
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - VÝROBA SVIEČOK Z VČELIEHO VOSKU

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
10.11.2021

Popis projektu

Pozývame vás na tvorivú dielňu v predvianočnom období. Svoju pozornosť zameriame na výrobu sviečok z včelieho vosku. Venovať sa budeme odlievaniu aj technike točenej sviečky z medových plátov.

viac info: http://www.kosnr.sk">www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk class="MsoListParagraph">

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €