Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2021

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej kultúry, teoretických a edukačných formátov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu v priestore EQO chceme prispieť k decentralizácií umenia na Slovensku a kultúrnej inklúzií.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neinterpretácie každodennosti 02

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
30.10.2021

Popis projektu

NEINTERPRETÁCIE KAŽDODENNOSTI II.

online seminár

lektor: doc. PhDr. Anton Lisnik, PhD.

30/10/21 sobota 18:00

Druhý zo série mesačných duchovných zamyslení nad spoločenskými témami. Hybridný formát komentára a prednášky v podaní Antona Lisnika – vysokoškolského pedagóga, člena Európskej akadémie vied a umení v Salzburgu /Rakúsko/.

Z dôvodu zhoršenej epidemiologickej situácie v okrese Levoča bude ako video zverejnené v premiére v uvedenom termíne na našom youtube kanáli.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
10 540,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €