Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čaro slova

Krátky opis
Séria kultúrnych aktivít pre všetky vekové kategórie v regióne Gemer-Malohont, rozložených na kalendárny rok 2021.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dobšinského rozprávkový Gemer

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
28.10.2021

Popis projektu

XXI. ročník regionálnej literárnej autorskej súťaže s tematickým zameraním: Variácie na tému rozprávka ( veršovanky, bájky, fantastické rozprávky ...). Súťaží sa v troch vekových kategóriách : 

I.    žiaci 4. - 6. ročníka základných škôl a 1. ročníka osemročných gymnázií

II.   žiaci 7. - 9. ročníka základných škôl a 2. - 4. ročníka osemročných gymnázií

III.  žiaci stredných škôl

Súťaže sa môžu zúčastniť autori od 10 rokov, ktorí doposiaľ knižne nepublikovali.  Každý autor môže do súťaže poslať 5 poetických alebo 3 prozaické útvary v rozsahu najviac 10 strojom písaných strán formátu A4 v slovenskom jazyku.


Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €