Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty k tradíciám a osobnostiam

Krátky opis
Hudobno-spevné a tanečné tradície – DETI DEŤOM – seminár pre DFS a ich vedúcich, pedagógov. V. folklórne tanečno-spevné dielničky pre DFS Selčanka zo Selca a DFS Nezábudky z Drietomy.
Fotogaléria
Názov podujatia
DETI DEŤOM – seminár pre DFS a ich vedúcich pedagógov

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
10.02.2018

Popis projektu

Hudobno-spevné a tanečné tradície – DETI DEŤOM – V. folklórne tanečno-spevné dielničky je názov detského seminárika, školičky ľudového tanca, hudby, spevu, ktorého sa každoročne dvakrát v roku zúčastnia vždy dva detské folklórne súbory z trenčianskeho regiónu.


Z verejných zdrojov podporil  Fond na podporu umenia. FPU je hlavným partnerom projektu.


Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
7 420,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €