Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii

Krátky opis
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku, realizuje workshop Tradičné remeslá v rámci projektu "Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii" zameraný na prácu s hlinou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tradičné remeslá - workshop práca s hlinou

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
16.10.2021 - 06.11.2021

Popis projektu

Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku, realizuje workshop Tradičné remeslá v rámci projektu "Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii" zameraný na prácu s hlinou.

Workshop sa uskutoční: 16.10.2021 o 8.00 h a 06.11.2021 o 8.00 h v priestoroch POS Svidník

Počet miest na podujatí je obmedzený. Vzhľadom k aktuálnej situácii bude podujatie prebiehať v režime OTP a je dôležité dodržiavať všetky platné protipandemické opatrenia. Vstup na podujatie je zdarma

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
10 590,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €