Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIVERTIMENTO MUSICALE 2021 - krajská postupová súťažná prehliadka neprofesionálnej inštrumentálnej hudby

Krátky opis
Realizátorom krajského kola postupovej súťažnej prehliadky neprofesionálnej inštrumentálnej hudby pod názvom Divertimento musicale, je za Trnavský kraj Galantské osvetové stredisko. Podujatie významným spôsobom prispieva k rozvíjaniu umeleckej a koncertnej činnosti hudobníkov. Podporuje nadobúdanie vedomostí, rozvíjanie zručností a umelecko-odborný rast kolektívov a jednotlivcov prostredníctvom poznávania, realizácie a prezentácie umeleckej tvorby v oblasti inštrumentálnej hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
DIVERTIMENTO MUSICALE 2021 - krajská postupová súťažná prehliadka neprofesionálnej inštrumentálnej hudby

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
23.10.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Galantské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
3 120,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €