Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podujatia v Dome umenia Arteska

Krátky opis
Týždeň kreativity pre malých aj veľkých je čas na jesennú kreativitu naozaj pre každého a úplne najlepšie ak tvoria spoločne rodičia s deťmi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dom Plný tvorby - Týždeň kreativity pre malých aj veľkých

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
18.10.2021 - 22.10.2021

Popis projektu

Počas týždňa si môžeš prísť vytvoriť:


v pondelok šarkana

v utorok vázu z fľaše

v stredu tašku s listami

vo štvrtok venček na dvere

v piatok ikebanu


Každý deň vždy od 16:00 do 18:00 hod. pod vedením našej šikovnej Martinky. Materiál je k dispozícii, tvoj príspevok je dobrovoľný.


Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
22 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €