Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zochova divadelná Revúca

Krátky opis
Krajská postupová súťaž neprofesionálneho činoherného divadla a divadla mladých. Konfrontácia divadelnej tvorby najlepších kolektívov regionálnych súťaží v Banskobystrickom kraji.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zochova divadelná Revúca

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
14.10.2021 - 16.10.2021

Popis projektu

46. ročník krajskej postupovej súťaže divadelných súborov v priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Revúcej. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 450,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €