Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celoročné aktivity občianskeho združenia Move-you o.z., Ženy 2020

Krátky opis
Vďaka tanečnému predstaveniu „ŽENY 2020“ nazrieme do hĺbky ženskej duše, ktorá sa bude pokúšať porozumieť samej sebe. Inšpirované knihou Mirandy Gray, Cyklická žena.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ženy 2020

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
02.10.2021

Popis projektu

Stále prúdiaca energia. Premenlivá avšak opakujúca sa. Cyklická. 
Niekedy aktívna, živelná, tá ktorá má chuť budovať a koná racionálne. Nezávislá. Plná lásky. Prekvitá empatiou a starostlivosťou o seba aj o ostatných. Intuitívna a nápaditá. Podlieha transformácii a svoje plody navracia zemi. Sfarbuje sa krásnymi farbami a vytvára zaujímavé úkazy. Neurotická. Vie byť pokojná, odpočíva. Z času na čas hybernuje. Ostáva zdanlivo statickou, aby sa mohla vrátiť v plnej sile.
Pozoruj. Vnímaj. Lebo nikdy nestretneš dvakrát tú istú ženu.

Trailer Ženy 2020:
https://youtu.be/iu1g6sdxJOs?fbclid=IwAR1O0YCnhJr7xNiQejReHfNy0UJwcFs8jc77W7H7LikmVpan604SHG_W0n8" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border: 0px; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline;">https://youtu.be/iu1g6sdxJOs?fbclid=IwAR1O0YCnhJr7xNiQejReHfNy0UJwcFs8jc77W7H7LikmVpan604SHG_W0n8" class="o9v6fnle cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql" style="word-wrap: break-word; margin: 0.5em 0px 0px;">Choreografia, tanec: Move-you o.z., Simona Tonková, Katarína Matúšová, Lucia Bielik, Zuzana Náprstková
Choreografická spolupráca: Lívia Méndez Marín Balážová
Dramaturgia: Renáta Ptačin
Hudba: Marián Zavarský
Svetelný dizajn: Robert Polák/Ján Čief
Produkcia: Move-you o.z. , https://youtu.be/iu1g6sdxJOs?fbclid=IwAR1O0YCnhJr7xNiQejReHfNy0UJwcFs8jc77W7H7LikmVpan604SHG_W0n8" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border: 0px; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline;">www.move-you.com
Názov prímateľa
Move-you

Celkový rozpočet:
6 550,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €