Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada - 18. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Putovná výstava
Fotogaléria
Názov podujatia
Kto chce všetko vedieť - musí tri dni v peci sedieť!

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
05.10.2021

Popis projektu

Derniéra - zatvorenie Osmijankovej literárnej záhrady v Mestskej knižnici mesta Piešťany. Posledná lekcia zoznámi malých aj veľkých návštevníkov s výberom slovenských porekadiel. Neminie ich ani prechádzka ôsmimi stanovišťami, sadením knihokvetov a stavaním veršoplôtikov Tomáša Janovica, Miroslava Válka a Pavla Országha Hviezdoslava.

Realizáciu výstavy podporilo finančnou dotáciou mesto Piešťany.

Hlavný partner projektu je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
20 200,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €