Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LDT rezidencie

Krátky opis
Naši prví rezidenti už pomaly balia kufre na Liptov! Veríme, že sa im u nás bude dobre tvoriť
Fotogaléria
Názov podujatia
rezidencia LDT

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
27.09.2021

Popis projektu

Liptovské divadlo tanca vo svojej prvej rezidencii určenej pre umelcov z oblasti tanca a nonverbálneho divadla privíta v Liptovskom Hrádku etablovaného tanečníka a choreografa Milana Tomášika, ktorý aktuálne pôsobí v Slovinsku. Spolu s tanečníkom Charliem Brittainom budú počas 3 týžňov pracovať na svojom diele. Zároveň pripravia pre komunitu workshop, open studio a uvedenie diela.

Veríme, že sa im na Liptove bude dobre tvoriť.


Názov prímateľa
Liptovské divadlo tanca, s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 565,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €