Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rozprávkový Stropkov - krajská súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorivosti

Krátky opis
krajská prehliadka detskej dramatickej tvorivosti
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávkový Stropkov

Miesto konania / kraj
Stropkov / Stropkov

Termín konania
07.10.2021

Popis projektu

Krajská súťaž a prehliadka súborov a sólistov divadla hraného deťmi (činoherné, bábkové, hudobno-dramatické, pohybové a pantomimické, dramatická hra detí) je najvyššou prezentáciou kolektívov a jednotlivcov Prešovského kraja. 

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
3 400,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €