Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Veci čo sa dejú - Teátro turné

Krátky opis
Veci čo sa dejú - folklórny muzikál Folklórneho súboru Hornád vyráža na turné. Vidíme sa 29.2.2020 v Kultúrnom dome v Poprade a 1.3.2020 v MSKS v Humennom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Veci čo sa dejú - Humenné

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
29.02.2020 - 01.03.2020

Popis projektu

Folklórny  muzikál Veci čo sa dejú z dielne Folklóneho súboru Hornád mapuje osudy obyvateľov východného Slovenska, ktorí boli po druhej svetovej vojne vysťahovaní na Ukrajinu. 

Réžia, choreografia: Štefan Štec

Názov prímateľa
FS HORNÁD

Celkový rozpočet:
26 569,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €