Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2021

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej kultúry, teoretických a edukačných formátov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu v priestore EQO chceme prispieť k decentralizácií umenia na Slovensku a kultúrnej inklúzií.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop vizuálnych interpretácií 09

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
30.09.2021

Popis projektu

Prvý v roku 2021 a celkovo deviaty z formátu workshopov pod vedením odborného lektora, ktorý pre zúčastnených žiakov umeleckých škôl aj návštevníkov ponúkne výklad výtvarných techník spojený s autorskou interpretáciou aktuálnej výstavy.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Pre podujatie platia aktuálne hygienické obmedzenia. Pre komplikácie spojené s kapacitou je podujatie cielene zamerané na oslovenú skupinu. Ak by ste mali záujem sa zúčastniť, nahláste sa v podujatí. Ďakujeme za pochopenie. Stay safe.

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
10 540,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €