Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpoliansky čardáš

Krátky opis
Počas vystúpenia sme predviedli aj nový tanec "Podpoliansky čardáš", v ktorom sme propagovali krojové súčasti - kožuch mužský 3/4 zimný Očová, kožuch mužský 3/4 zimný Hriňová, zástery ženské
Fotogaléria
Názov podujatia
Oslavy podpolianskeho folklóru

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
11.07.2020

Popis projektu

Z dôvodu pandemických opatrení sa FSP v Detve nekonali. Náhradou bol dvojdňový program Oslavy podpolianskeho folklóru, v rámci ktorého náš folklórny súbor vystúpil okrem iného aj s novým tancom "Podpoliansky čardáš", v ktorom sme propagovali krojové súčasti - kožuch mužský 3/4 zimný Očová, kožuch mužský 3/4 zimný Hriňová, zástery ženské,  na ktoré nám finančnými prostriedkami prispel FPU. Túto skutočnosť sme uviedli aj na propagačných letákoch a pozvánkach súvisiacich s týmto podujatím.

Názov prímateľa
Podpolianski vrchári

Celkový rozpočet:
5 488,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €