Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania III - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
Zlatá brána otvorená, zlatým kľúčom podoprená, kto do nej vojde...? Žiaci zo základných škôl mesta Piešťany.
Fotogaléria
Názov podujatia
Janko Polienko - Zázračné kľúče Márie Ďuríčkovej

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
28.09.2021 - 05.10.2021

Popis projektu

Vzdelávací program predstaví významnú autorku a jej tvorbu pre deti v interaktívnom programe, aby žiaci nakoniec prešli Zlatou bránou ľudovej slovesnosti. Súčasťou workshopu je bábkové predstavenie O Jankovi Polienkovi a Zlatá priadka.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
11 000,00 €

Výška podpory:
9 500,00 €