Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
FOTOIMPULZY – FANTASY PORTRÉT 2. OKTÓBER 2021, 14.00 fotografický workshop pre amatérskych fotografov zameraný na fantasy portrét kde: Nitra lektor: Igor Slovák
Fotogaléria
Názov podujatia
FOTOIMPULZY – FANTASY PORTRÉT

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
02.10.2021

Popis projektu

Pozývame vás na workshop, ktorý prináša koncept fantasy portrét na profesionálnej úrovni. Táto fotografia je o tom, čo vidí fotograf, čo sa odohráva v jeho vnútri. Je výpoveďou konkrétnej  idey, odkazu či emócie. Vyskúšate si  prácu so svetlom, odrazovým svetlom, štruktúrami, svietením ....a naučíte sa ako  pracovať pri fotení s modelkou.  Počas celého workshopu vám lektor bude poskytovať individuálne odborné rady  a konzultovať vašu fotografickú tvorbu. Príďte si zažiť magický proces fantasy fotenia, čaká na vás jedinečný zážitok.

 

Viac info na http://www.kosnr.sk/" style="background-color: rgb(255, 255, 255);">www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/"

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €