Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadlo cesta k poznaniu

Krátky opis
Cieľom predkladaného projektu je priblížiť proces ako vzniká divadelné predstavenie, ktorého témou sú literárne predlohy B.S.Timravy a P.O.Hviezdoslava. Divadelné dielne sa realizujú v dikcii DaMDS Eva, ktorý úspešne pracuje pod vedením skúsených režisérok a scenáristiek. Divadelné dielne budú rozdelené na tri dni v rámci víkendov- 25. 9.2021, 24.10.2021 a 13.11. 2021 + divadelné predstavenie 15.11.2021 o 16.00 hod. v súčinnosti s protiepidemiologickými opatreniami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé divadelné dielne- Divadlo - cesta k poznaniu

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
24.09.2021 - 26.11.2021

Popis projektu

Tvorivé divadelné dielne, predstavia proces vzniku divadelného predstavenia, a tento proces vyústi do samotného predstavenia určeného pre verejnosť.

Obsahovo sa budú venovať dielam slovenských autorov B.S.Timravy a  P.O.Hviezdoslava.

Názov prímateľa
Dom kultúry v Čadci

Celkový rozpočet:
1 605,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €