Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PERFORMA 2020

Krátky opis
I will not be a cat Projekt bol tvorený na rezidenčnom pobyte vo Hvizdnych Nociach Bytča v apríli 2021 a vyvrcholil jeho online prezentáciou.
Fotogaléria
Názov podujatia
I will not be a cat

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
01.07.2020 - 31.08.2021

Popis projektu

Projekt bol tvorený a posunutý do ďaľšej fázy počas rezidenčného pobytu v KC Hvizdne Noci Bytča. v rámci rezidencie boli na sociálnych sieťach publikované dva rozhovory s tvorcom a streamovany work in progress 30. apríla 2021.


Projekt bol promovaný cez: sociálne siete umelca a partnera. (Facebook, Twitter, Stremovacie platformy, web stránky)

                                                  tlačenými materiálmi umelca a partnera (Flyer, Poster)

Názov prímateľa
Tomáš Danielis

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 065,00 €