Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečný kolotoč

Krátky opis
postupová súťaž neprofesionálnych tanečníkov
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný kolotoč

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
06.04.2018 - 20.04.2018

Popis projektu

Projekt Tanečný kolotoč tvoria 3 aktivity. V regionálnom kole súťaže sa stretnú neprofesionálne tanečné skupiny a jednotlivci z okresov Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce. Súťažiť bude viac ako 40 choreografií od tanečných skupín Sambáčik, Danciny, I.NIMA, Larissa, TS Again, Street dance group, TK ZŠ Veľký Lapáš a mnohé iné. Ocenení tanečníci dostanú za odmenu účasť na tanečnom workshope, ktorý budú viesť výborní lektori: Mgr. art. Miroslava Iľanovská a Ing. Norbert Grofčík. V krajskom kole súťaže sa stretnú tanečníci, ktorí postúpili z jednotlivých regionálnych kôl Nitrianskeho kraja. 

6.4. 2018 - regionálne kolo postupovej súťaže Tanečný kolotoč

16.4. 2018 - krajské kolo  postupovej súťaže Tanečný kolotoč

20.4. 2018 - workshop Tanečný kolotoč

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
2 970,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €