Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kolobeh vody

Krátky opis
Kvapka Medarda putuje svetom vo veľkých vodných pretekoch. Je veľká favoritka na víťaztvo, ale cestou zistí, že pomoc živým tvorom je dôležitejšia než prvenstvo v súťaži. A tak cestou umýva, poháňa vodný mlyn, uhasí nielen smäd ale aj požiar, až kým sa nakoniec dostane do cieľa. Síce vodné preteky nevyhrá, ale cennejšia ako všetky kovy je medaila za pomoc druhým. Koho z ríše rastlín a zvierat cestou po svete stretne? Uvidíte vo veselom bábkovom predstavení s pesničkami, pre deti 3 - 8 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
premiéra

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
03.10.2021

Popis projektu

v premiérový deň nás čakajú rovno dve verejné uvedenia:

10:00  DK Kramáre

15:30  MsKS Senec - Kinosála


podujatie sa bude konať podľa aktuálnych optrení

Názov prímateľa
Divadlo na hojdačke

Celkový rozpočet:
7 200,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €