Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

1+1

Krátky opis
Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach pozýva na besedu z cyklu 1+1, ktorá sa bude konať 24. septembra 2021 o 17:00 v centrálnej požičovni knižnice na Hviezdoslavovej ul. 5. Pozvanie prijali autorka mimoriadne úspešných kníh o vegánskom varení Slovegán Nikoleta Kováčová a spoluautor Ján Kešelák.
Fotogaléria
Názov podujatia
1+1= Nikoleta Kováčová a Ján Kešelák

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
24.09.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach

Celkový rozpočet:
2 480,00 €

Výška podpory:
2 230,00 €