Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pod Sobotskou bránou

Krátky opis
Pod sobotskou bránou je 4. ročník jednodňového folklórneho festivalu v Rimavskej Sobote. Dopoludnie je venované miestnemu folklóru a tradičným remeslám, večer vystúpi Terchovský orchester tradičných nástrojov Bobáňovci a ŽSS Čriepky z Ružomberka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pod Sobotskou bránou

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
18.09.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €