Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodná výtvarná súťaž v tvorbe knižnej značky pre deti od 6 do 15 rokov EX LIBRIS HLOHOVEC - téma Máme krídla, letíme.

Krátky opis
Vyhlásenie výsledkov 18. ročníka súťaže EX LIBRIS HlOHOVEC bude v rámci trojdňového podujatia 30.9.-2.10., ktorého súčasťou budú tvorivé dielne, vernisáže výstav a ďalšie aktivity. Cieľom projektu je povzbudiť deti k tvorivému tráveniu voľného času, viesť ich ku knihe, k čítaniu. Prispieť k oživeniu tradície knižnej značky, skvostu malej úžitkovej grafiky, ktorá v minulosti označovala vlastníctvo knihy. 18. ročník súťaže bol vyhlásený na tému „Máme krídla, letíme“.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodná výtvarná súťaž v tvorbe knižnej značky pre deti od 6 do 15 rokov EX LIBRIS HLOHOVEC - Máme krídla, letíme

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
30.09.2021 - 02.10.2021

Popis projektu

30.9.-2.10.2021 - Vyvrcholenie 18. ročníka súťaže EX LIBRIS HLOHOVEC. 30.9. - Slávnostné privítanie ocenených detí. Písanie príležitostných pohľadníc. Zoznamovanie účastníkov a ďalšie prekvapenia na tému Máme krídla, letíme. 1.10.- Tvorivá dielňa ex libris. Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže. Otvorenie výstavy EX LIBRIS HLOHOVEC - Máme krídla, letíme a sprievodných výstav členov odbornej poroty Malé príbehy akademického maliara Karola Felixa a Ratolesti Radoslavy Hrabovskej. Slávnostná večera pre zahraničných účastníkov. 2.10.- Poznávacia prechádzka po Hlohovci pre hostí zo zahraničia.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €