Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Tentokrát sa na stoličku hosťa posadí Veronika Šikulová, finalistka Anasoft litera. Spovedať ju bude Tina Čorná. Ste srdečne vítaní.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literatúra v Radnici: Pozor, Verona!

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
27.09.2021

Popis projektu

Malokarpatská knižnica pozýva na stretnutie v Radnici – café & wine bar (Pezinok, M. R. Štefánika 1)

Po nútenej prestávke prichádzame opäť s naším cyklom venovaným literárnym témam.

Tentokrát sa na stoličku hosťa posadí Veronika Šikulová, finalistka Anasoft litera. Spovedať ju bude Tina Čorná. Ste srdečne vítaní.

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
2 420,00 €

Výška podpory:
2 100,00 €