Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zachovávanie zvykov a tradícií

Krátky opis
Priblíženie zvykov a tradícií nášho regiónu prostredníctvom prezentácie činnosti folklórnych súborov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sliačske jesenné chuťovky s folklórom

Miesto konania / kraj
Sliač / Zvolen

Termín konania
18.09.2021

Popis projektu

Sliačske jesenné chuťovky s folklórom - prezentujú návštevníkom tradície a zvyky v našom regióne. Sprievodným podujatím    sú   remeselné dielničky pre deti s názvom Detská škola varenia - tradičných regionálny jedál.  

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Sliač

Celkový rozpočet:
2 120,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €