Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Detvianska nátura po 25 rokoch

Krátky opis
Pri príležitosti 25. výročia nášho divadelného súboru sme pripravili obnovenú premiéru divadelnej hry, ktorú náš súbor uviedol ako prvú.
Fotogaléria
Názov podujatia
Detvianska nátura (po 25 rokoch)

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
01.06.2021 - 30.06.2022

Popis projektu

Divadlo Zelienka a FS Marína uvádzajú divadelnú veselohru s hudbou, piesňami a tancami na motívy poviedkovej knihy Ľuda Zelienku:

Detvianska nátura .. po 25. rokoch

Réžia: Milan Krnáč

Dramaturgia: Mgr. art Daniel Detto

Choreografia, huba a tance: Ing. Andrej SýkoraNázov prímateľa
Divadlo Zelienka

Celkový rozpočet:
4 285,00 €

Výška podpory:
3 505,00 €