Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

62. SLÁDKOVIČOVA RADVAŇ - Krajská súťažná prehliadka v umeleckom prednese I. - V. kategórie a tvorby recitačných kolektívov a divadiel poézie

Krátky opis
62. ročník krajskej postupovej prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy I. – V. kategórie s postupom na celoslovenskú prehliadku Hviezdoslavov Kubín. Cieľom podujatia je predstaviť tvorbu najlepších recitátorov z BBSK širokej verejnosti a tvorcom poskytnúť priestor na vzájomnú umeleckú konfrontáciu a inšpiráciu a prispieť tak k prehĺbeniu čitateľskej gramotnosti a literárneho poznania a tvorivosti u detí, mládeže a širokej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
62. SLÁDKOVIČOVA RADVAŇ - Krajská súťažná prehliadka v umeleckom prednese I. - V. kategórie

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
20.09.2021 - 21.09.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Stredoslovenské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
3 135,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €