Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy divadla SpozaVoza

Krátky opis
Inscenácia prináša autentické výpovede hercov na súčasné dianie vo svete, otvára tému nevraživosti medzi ľuďmi a takisto nastoluje otázku „čo všetko dokážeme nenávidieť?“ Svet je plný nenávisti, ale čo najviac nenávidíme?
Fotogaléria
Názov podujatia
Budúcnosť je vo vajciach

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.09.2021

Popis projektu

Autorská hra režiséra a dramaturga Mateja Feldbauera s prvkami absurdity. Inscenácia prináša autentické výpovede hercov na súčasné dianie vo svete, otvára tému nevraživosti medzi ľuďmi a takisto nastoluje otázku „čo všetko dokážeme nenávidieť?“ Svet je plný nenávisti, ale čo najviac nenávidíme? Inscenácia je filozofickým smerovaním, ktoré požaduje racionálne preverenie všetkých podmienok a možností poznania. Samozvaní filozofi (čašník a zákazník) rozohrávajú scény plné humoru.

Predstavenie je o všetkom a zároveň o ničom. O ničom a zároveň o všetkom.

 

Inscenácia je vhodná pre dospelého diváka.

Minutáž predstavenia: 60 minút

 

Réžia, scenár: Matej Feldbauer

Dramaturgia: Dr. Mat Urgia

Hudba: Miro Mihálek

Účinkujú: Jakub Lužina, Miro Mihálek, Zuzana HaverdaPredstavenie sa odohrá v Caffe Possonium Bratislava o 19:00h. 


Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a MČ Bratislava-Staré mesto. 

Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu.


Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
5 530,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €