Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy inscenácií Divadla GUnaGU v sezóne 2020 - 2021

Krátky opis
V septembri otvára divadlo GUnaGU 37. sezónu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Program divadla GUnaGU na september 2021

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2020 - 31.10.2021

Popis projektu

Divadlo GUnaGU hralo počas celých prázdnin, odohrali sme 21 predstavení a 3 zájazdy.


Kontinuálne pokračujeme aj v septembri, kedy otvárame našu 37. sezónu. V septembri 2021 okrem repríz starších titulov uvádzame aj premiéru  hry RIADITEĽKY ZEMEGULE, ktorá bola napísaná pre Božidaru Turzonovovú.

Názov prímateľa
Divadelné združenie GUnaGU

Celkový rozpočet:
63 650,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €