Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

SIMSALABIM - festival mágie

Krátky opis
Festival kúziel a mágie.
Fotogaléria
Názov podujatia
SIMSALABIM

Miesto konania / kraj
Dolné Plachtince / Veľký Krtíš

Termín konania
11.09.2021 - 12.09.2021

Popis projektu

Festival prezentuje tvorbu neprofesionálnych kúzelníkov z okresu Veľký Krtíš a zo Slovenska. Súčasťou festivalu budú aj vystúpenia pozvaných hostí - profesionálnych kúzelníkov, ktorí budú zároveň lektormi sprievodných podujatí (besedy a rozborové semináre s kúzelníkmi). Projekt sa zameriava na prezentáciu, vzájomnú spoluprácu a výmenu skúseností neprofesionálnej kúzelníckej obce. Získané skúsenosti významnou mierou prispejú k zdokonaleniu sa interpretov, k využitiu poznatkov pri ich ďalších  kúzelníckych vystúpeniach ako aj pri zachovaní kúzelníckej tradície v okrese Veľký Krtíš. 

Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
3 000,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €