Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

100 rokov slovenského divadla v Rimavskej Sobote - festival ochotníckeho divadla

Krátky opis
Srdečne Vás pozývame v piatok, 10. 9. 2021 o 18.00 hod. do divadelnej sály na premiéru. Miestni ochotníci ju naštudovali pri príležitosti osláv 100-ročnice slovenského ochotníckeho divadla v RS. Táto inscenácia nemeckého autora Rodericha Benedixa: Nežné príbuzenstvo bola ako prvá v slovenskom jazyku uvedená miestnymi ochotníkmi v roku 1920 a tak začala písať dejiny slovenského ochotníctva v RS.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sobotské Náhodné Divadlo: NEŽNÉ PRÍBUZENSTVO - premiéra

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
10.09.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
3 650,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €