Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Saxofón - nástroj vážnej hudby

Krátky opis
Rodinný koncert zameraný na hudbu interpetovanú na saxofónoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rodinný koncert

Miesto konania / kraj
Malacky / Malacky

Termín konania
16.03.2018

Popis projektu

Rodinný koncert zameraný na hudbu interpetovanú na saxofónoch.
Pútavý príbeh saxofónu ako nástroja vážnej hudby a zároveň jeho neskoršie využitie v ranom jazze - ragtime. Koncert je moderovaný a je kombinovaný s premietaním nemej grotesky.
Účinkujú: Saxofónové kvarteto Saxophone Syncopators
Programom sprevádza moderátorka a speváčka Jana Dekánková

Koncert sa uskutoční v Kulturním domečku o 11:00 hod.
Vstup voľný

Názov prímateľa
Občianske združenie Spoločnosť priateľov dobrej hudby

Celkový rozpočet:
16 991,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €