Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Museum v Martine 2021

Krátky opis
Celomesačný progam Kc Museum v Martine obohatí v mesiaci september aj festival Dotyky a spojenia ktorého juniorska časť sa odohrá u nás. Ako prvá sa nám predstaví Akadémia umení v Banskej Bystrici a ich predstavenie Leni, ďalej to bude divadlo Lab v troch predstaveniach: Slučka pre dvoch, Deti ticha a Lebensram. Nebudu chýbať ani dva koncerty The Youniverse a Stroon a nový formát diskusií o kultúre a umení.
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Kc Museum v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
03.09.2021 - 28.09.2021

Popis projektu

Celomesačný progam Kc Museum v Martine obohatí v mesiaci september aj festival Dotyky a spojenia ktorého juniorska časť sa odohrá u nás. Ako prvá sa nám predstaví Akadémia umení v Banskej Bystrici a ich predstavenie Leni, ďalej to bude divadlo Lab v troch predstaveniach: Slučka pre dvoch, Deti ticha a Lebensram.

Nebudu chýbať ani dva koncerty The Youniverse a Stroon a nový formát diskusií o kultúre a umení. 

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
11 082,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €