Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

53. Palárikova Raková

Krátky opis
Národná súťažná prehliadka ochotníckych divadelných súborov s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby
Fotogaléria
Názov podujatia
Palárikova Raková

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
06.09.2021 - 12.09.2021

Popis projektu

Projekt je určený všetkým ochotníckym divadelným súborom na Slovensku, širokej verejnosti - deťom, mládeži, dospelým, priaznivcom divadla, odbornej i laickej verejnosti.

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
11 080,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €