Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2021

Krátky opis
Preložená cestovateľská prednáška je späť! Privítame medzi nami hudobníka, cestovateľa, fotografa, poeta a spisovateľa Pavla "Hiraxa" Baričáka.
Fotogaléria
Názov podujatia
NaCeste: na potulkách svetom s Pavlom Baričákom

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
30.09.2021

Popis projektu
Preložená cestovateľská prednáška je späť! Privítame medzi nami hudobníka, cestovateľa, fotografa, poeta a spisovateľa Pavla "Hiraxa" Baričáka.
Pavel precestoval Indiu, Etiópiu, Mexiko, Ekvádor, Panamu, Kostariku, Hong Kong, Nový Zéland, Fidži, Honolulu, Thajsko, Vietnam, USA, Dominikánsku republiku a iné krajiny. Vydal niekoľko knižných zbierok o svojich cestovateľských potulkách a s nami sa príde podeliť o najväčšie cestovateľské pikošky 
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
19 000,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €