Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2021

Krátky opis
Ďalšie pokračovanie Experimentalu pod holým nebom je tu!
Fotogaléria
Názov podujatia
Experimental

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
16.07.2021

Popis projektu
Po ročnej prestávke opäť zaznejú rovné beaty na našej terase. Pozvanie prijal producent a DJ z Trenčína Bulwa, ktorý odohrá live. Zastávku si spraví aj Liborski s jeho charakteristickým zvukom. A do tretice náš dvorný DJ Steff s techhouse setom.
Vstupné: 3€
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
19 000,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €