Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2021

Krátky opis
Obľúbený publicista a prekladateľ Samo Marec a Veronika Prušová, ktorá sa ako reportérka roky venuje téme súdnictva, v knihe Roky bezprávia: Neuveriteľný príbeh razie v Moldave rekonštruujú nielen brutálnu policajnú raziu z Moldavy a nasledovné súdne procesy, ale vydávajú sa aj do hlbokej minulosti, aby pochopili a vysvetlili, kde sa tu Rómovia vlastne vzali a prečo je vzťah majority k nim taký rozporuplný.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Artforom: Veronika Prušová, Samo Marec

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
17.08.2021

Popis projektu

Obľúbený publicista a prekladateľ Samo Marec a Veronika Prušová, ktorá sa ako reportérka roky venuje téme súdnictva, v knihe Roky bezprávia: Neuveriteľný príbeh razie v Moldave rekonštruujú nielen brutálnu policajnú raziu z Moldavy a nasledovné súdne procesy, ale vydávajú sa aj do hlbokej minulosti, aby pochopili a vysvetlili, kde sa tu Rómovia vlastne vzali a prečo je vzťah majority k nim taký rozporuplný.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
57 500,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €