Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Po pandémii

Krátky opis
Blues jedného otca je inscenácia režiséra Petra Palika, ktorej hlavnou témou je život muža na "materskej dovolenke."
Fotogaléria
Názov podujatia
Blues jedného otca

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.09.2021

Popis projektu

Blues jedného otca je inscenácia režiséra Petra Palika, ktorej hlavnou témou je život muža na "materskej dovolenke." Hlavným hrdinom je barový muzikant, ktorý vyhovel svojej žene v túžbe po kariére a podujal sa vychovávať ich spoločného potomka. Pocity barového muzikanta v kontraste s každodennými "materskými" povinnosťami vkladajú do inscenácie humor, ktorý je plný sarkazmu a irónie.


Réžia, scenár: Peter Palik

Scéna a kostýmy: Peter Palik, Miro Mihálek

Hudba: Andrea Kružliaková

Hrá: Miro Mihálek


Predstavenie sa odohrá vo vinárskych priestoroch Vinárstvo Chvostek v Bratislava-Rača (16.9. 2021 o 19:00h).


Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
9 200,00 €

Výška podpory:
8 400,00 €