Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
Tvorivé dielne zamerané na jednu z najstarších textilných techník - PLSTENIE
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - SUCHÉ A MOKRÉ PLSTENIE

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
08.09.2021 - 06.10.2021

Popis projektu

Dve tvorivé dielne sa budeme venovať plsteniu z ovčej vlny. Jedna bude venovaná technike suchého plstenia na ktorej si budete môcť vyrobiť postavičku, brošňu a iné. Na druhej dielni sa budeme venovať  technike mokrého plstenia. Ak si chcete odbúrať stres, vyrovnať rovnováhu, získať vnútorný pokoj neváhajte sa prihlásiť na obe tvorivé dielne.

Lektorka Vám poskytne praktické rady a individuálne konzultácie.

Bližšie info o prihlásení a podmienkach:  https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/358-kuzlo-zaslych-cias-suche-a-mokre-plstenie?date=2021-09-08-16-00


" target="_blank">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/358-kuzlo-zaslych-cias-suche-a-mokre-plstenie?date=2021-09-08-16-00">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/358-kuzlo-zaslych-cias-suche-a-mokre-plstenie?date=2021-09-08-16-00


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €