Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónov

Krátky opis
Podujatie ponúka hudobné, tanečné, remeselné a tvorivé dielne s folklórnou tematikou. Je určený pre deti a mládež vo veku 9 -15 rokov. Miesto: Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice 040 01, Krásnohorská Dlhá Lúka Termín: 23. 8. – 27. 8. 2021 Čas: 8:00 – 16:00 hod. Organizátor: Centrum kultúry Košického kraja
Fotogaléria
Názov podujatia
Otvorený folklórny park

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
23.08.2021 - 27.08.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €