Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KreaTiviTa 2021 – cyklus výstav neprofesionálnej výtvarnej a fotografickej tvorby v trnavskom regióne

Krátky opis
Výstava výtvarných diel "Ivana Hrušková - výber z tvorby" je v poradí ôsmou výstavou, ktorá sa realizuje v rámci projektu KreaTiviTa 2021. Výstavná kolekcia, ktorú tvoria veľkoformátové akrylové maľby, je situovaná do priestoru úradu Trnavského samosprávneho kraja v termíne 6. 9. - 30. 11. 2021.
Fotogaléria
Názov podujatia
KreaTiviTa 2021: „Ivana Hrušková – výber z tvorby“

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
06.09.2021 - 30.11.2021

Popis projektu

Mgr. Ivana Hrušková pochádza z Hlohovca, ale už osem rokov žije a tvorí v neďalekej obci Bojničky. Popri náročnému povolaniu riaditeľky ZŠ s MŠ v Dvorníkoch sa venuje výtvarnému umeniu. Tejto záľube sa venovala už v detstve a taktiež sa pohrávala s myšlienkou štúdia na ŠUP-ke, ale nakoniec sa uberala pedagogickým smerom. Vo svojej tvorbe sa venuje abstrakcii, ale nájdeme aj figurálne motívy, či krajinárske scenérie inšpirované prírodou. Z výtvarných techník si obľúbila maľbu akrylom v kombinácii s pastami, práškami a plastickými hmotami, pomocou ktorých vytvára štruktúrované povrchy. Do výstavnej kolekcie. ktorá bude inštalovaná v priestoroch úradu Trnavského samosprávneho kraja sú zaradené veľkoformátové akrylové maľby a návštevníci úradu TTSK ich budú mať možnosť vidieť do 30. 11. 2021.

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 600,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €